Dziś mamy 31 stycznia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 października 2022

Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. Turniej dla młodzieży szkolnej

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Dnia 17.10.2022 r. w sali sportowej Zespołu #Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt uczestniczyły tylko gospodynie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ślesinie Maria Grzeszczak oraz Zofia Wełniak.

Wyniki spotkań chłopców :

1. ZS-P w Ślesinie - ZS-P nr 4 w Nakle 3:1

2. ZS-P nr 3 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 3:2

3. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P nr 3 w Nakle 0:3

 

Kolejność końcowa :

I –  miejsce  ZS-P nr 3 w Nakle (Hubert Kończal, Dominik Konwiński)

II – miejsce  ZS-P w Ślesinie (Tomasz Mikołajczak, Mikołaj Szczepaniak)

III – miejsce  ZS-P nr 4 w Nakle  (Mikołaj Tomaszewski, Tobiasz Janik)

 

Dziewczęta z ZS-P w Ślesinie oraz chłopcy z ZS-P nr 3 w Nakle reprezentować będą naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 27.10.2022 r. w Rynarzewie

Organizatorem zawodów był Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią.

Źródło: Nakielski Sport

Tekst: Jan Grabarski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)