Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

29 września 2023

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych. Klasyfikacja końcowa

fot. powierzone

fot. powierzone

27 września 2023 roku w parku miejskim w #Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych organizowane przez I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego.

W zawodach wzięło udział 19 dziewcząt i 6 chłopców. Trasa biegu wynosiła dla dziewcząt 800 m, a dla chłopców 1500 m. Biegi przełajowe hartują ducha do rywalizacji, podwyższają wytrzymałość, przygotowują organizm do radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Zawody te wyłoniły najlepszych zawodników do reprezentowania szkoły na etapie powiatowym. Zwycięzcy  otrzymali puchary i dyplomy.

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta

1 miejsce – Weronika Kunicka

2 miejsce – Zuzanna Pensko

3 miejsce – Agnieszka Bala

4 miejsce – Karolina Kulig

5 miejsce – Maria Kujawa

6 miejsce – Zofia Zielińska

Chłopcy

1 miejsce – Franciszek Okoniewski

2 miejsce – Maciej Janik

3 miejsce – Tymoteusz Sobczak

4 miejsce – Oliwier Trzciński

5 miejsce – Antoni Wierzewski

6 miejsce - Kacper Woźniak

Materiał: Agnieszka Góral / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)