Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2020

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej. Krzywousty walczy dalej

fot. Maciej Janka

fot. Maciej Janka

17 stycznia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyły się # Finał Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

W zawodach udział wzięły cztery najlepsze drużyny z Powiatu Nakielskiego: I LO Nakło nad Notecią, ZS Żeglugi Śródlądowej, ZST z Kcyni, Technikum z Szubina.

W meczu otwarcia I LO im. B Krzywoustego pokonało Szubin 2:0. Drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem ZS Żeglugi Śródlądowej 2:0 z ZST Kcynia.

W meczu o 3 miejsce Kcynia 2:0 pokonała zawodników z Szubina. Mecz finałowy zakończył się przekonywującym zwycięstwem "Krzywoustego" nad Żeglugą 2:0 (25:13,25:20).

Kolejność w zawodach:
1. I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią
2. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej
3. ZST z Kcyni
4. Technikum Szubin

Tym samym zawodnicy I LO z pierwszego miejsca awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego. Serdecznie gratulacje dla zawodników, trenera i szkoły.

"Kolejne dobre zawody w wykonaniu mojej drużyny, trzeci wygrany turniej i coraz wyższa forma i, co mnie bardzo cieszy. Z meczu na mecz stajemy się większym monolitem, co napawa mnie sporym optymizmem na przyszłość. Serdecznie dziękuje moim chłopakom za walkę i zaangażowanie. Bardzo wierzę w moją drużynę. Jedziemy dalej...Trzymajcie kciuki po feriach gramy ćwierćfinał w Nakle i serdecznie zapraszamy na trybuny. Gratuluje Żegludze awansu do ćwierćfinału" - powiedział po zawodach trener Maciej Janka

"Krzywousty" wystąpił w składzie: A. Kwasigroch (kapitan), J. Ziółkowski (L), P. Szarszewski, M. Nurczyński, F. Kuczkowski, W. Bebło, F. Staniszewski, A. Osesek, H. Majewski, Ł. Urbański, K. Brzeziński. Trenerem drużyny jest Maciej Janka.

materiał: Maciej Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)