Dziś mamy 20 stycznia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
09 stycznia 2018

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Siłowym. W zawodach wzięli udział uczniowie trzech szkół

fot. powierzone

fot. powierzone

W Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią rozegrano Powiatowe Mistrzostwa # w Trójboju Siłowym.

Odbyły się 8 stycznia 2018r. Udział w nich wzięli zawodnicy z trzech szkół powiatu: Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią, I Liceum Ogólnokształcącego w Nakle nad Notecią, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.

ZSP w Lubaszczu reprezentowali: Marek Komorowski z 3a i Karol Bajer z 1a. Konkurencje, z jakimi musieli się zmierzyć uczestnicy to: podciąganie na drążku, wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg. II miejsce w zawodach zajął uczeń ZSP: Marek Komorowski.

ratulujemy!

Oto wyniki:
I miejsce: Szymon Wintrowicz - LO
II miejsce: Marek Komorowski - ZSP
III miejsce: Jakub Wiatrowicz - LO

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)