Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Unihokeju. Wysoki poziom zawodów

fot. Jan Drwęcki

fot. Jan Drwęcki

Dnia 16.10.2019 r. w hali sportowej przy SP Nr 1 w Szubinie odbyły się # Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Unihokeju Dziewcząt.

Do zawodów przystąpiły cztery szkoły. Systemem każdy z każdym rozegrano sześć meczów.

Wyniki rywalizacji są następujące:
- SP Ślesin – SP Rynarzewo 3:0
- SP Tur – SP Kołaczkowo 3:0
- SP Ślesin – SP Tur 1:1
- SP Rynarzewo – SP Kołaczkowo 2:0
- SP Ślesin – SP Kołaczkowo 3:0
- SP Rynarzewo – SP Tur 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Ślesin
2. SP Tur
3. SP Rynarzewo
4. SP Kołaczkowo

Zespoły ze Ślesina i Turu uzyskały po 7 punktów, a o końcowej klasyfikacji zdecydowała 1 bramka więcej zdobyta przez dziewczęta ze Ślesina.

Skład zwycięskiego zespołu: Vanessa Czyżewska, Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Jagoda Nowicka, Iga Radajewska, Amelia Walerczyk, Julia Woźna, Klaudia Wełniak. Opiekun zespołu: Aldona Bon - Pantkowska.

materiał: Jan Drwęcki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)