Dziś mamy 26 stycznia 2022, środa, imieniny obchodzą:

13 listopada 2021

Mistrzostwa Polski w tenisie. Nakielanin wrócił ze złotym i brązowym medalem

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Tym razem reprezentant gminy Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# brał udział w Halowych Mistrzostwach Polski tenisie ziemnym 65+ w dniach od 05-09.2021r, które odbyły się w Chorzowie.

W ćwierćfinale pokonałem z Chodzieży Stanisława Małachowskiego 6:1; 6:4 w półfinale pokonałem z Sieradza Stanisław Potrzeby 6:3; 6:2 o wejście do finału przegrałem z Ryszard Robaszkiewicz 2:6; 3:6 i ostatecznie zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Uczestniczyłem również w grze podwójnej zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski w ćwierćfinale pokonaliśmy parę z Śląska Zygmunt Kopczyński Władysław Króliczak- Stefan Grzegorek Ryszard Robaszkiewicz 5:7; 6:3; 2:10 tajbreku a finale pokonaliśmy parę Warszawsko Kołobrzeska Jerzy Ignaczak Grzegorz Płażyński : Stefan Grzegorek Ryszard Robaszkiewicz 3:6; 2:6 zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski.

Serdeczne podziękowania dla Mieczysława Kani za przygotowanie rakiety do tenisa ziemnego.

Materiał: Stefan Grzegorek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)