Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

28 września 2022

Mistrzostwa Polski U16! Brąz dla Weroniki Kunickiej

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

24 września 2022 roku w Lublinie odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U16.

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w których udział wzięła trójka reprezentantów LUKS START NAKŁO.

Najlepiej spośród Nakielan zaprezentowała się Weronika Kunicka (rocznik 2007), która zdobyła brązowy medal w biegu na 1000m prz – 3:11,66s.

W swoim debiucie Karol Tadych (rocznik 2007) zajął XVIII miejsce w konkursie rzutu oszczepem 600g – 39,15m.

Nowy rekord życiowy Franciszka Okoniewskiego (rocznik 2008) w biegu na 600m – 1:38,92s, pozwolił zająć mu 36 miejsce. Gratulacje!

Materiał: LUKS Start Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)