Dziś mamy 16 grudnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

09 marca 2018

Mini akademia z okazji Dnia Kobiet. Były też upominki i życzenia

fot. J. Rajek

fot. J. Rajek

Początek marca kojarzy się wszystkim ze szczególnym dniem pań, a mianowicie Dniem #Kobiet. Ósmego marca - zarówno mamy, babcie, jak i najmłodsze dziewczynki starają się w inny sposób spędzić ten dzień i tak właśnie było w naszym Przedszkolu Słoneczko w Nakle.

Najmłodsza grupa „Tęczowe chmurki” przygotowała mini akademię, na którą zaprosiła wszystkie przedszkolaki z przedszkola. Nie zabrakło życzeń, wierszyków, gry na gitarach, śpiewów, jak i pokazania naszych najmłodszych dam w nieco kolorowym stylu. Każda kobietka, ta młodsza i bardziej dorosła otrzymała drobny upominek oraz życzenia płynące z ust naszych małych mężczyzn.

Drogie Panie! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Materiał: J. Rajek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)