Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2018

Mikołajkowe zawody pływackie. Rywalizacja na wysokim poziomie

fot. Marcin Kuliński

fot. Marcin Kuliński

Dnia 9.12.2018 roku po raz kolejny na bydgoskiej Bryzie braliśmy udział w XIII Mikołajkowych # Zawodach Pływackich.

W silnie obstawionych wyścigach (ponad 500 zawodników z 23 klubów) i trudnych konkurencjach nasi pływacy poradzili sobie bardzo dobrze. Potwierdzeniem sportowych osiągnięć są liczne rekordy życiowe, klubu oraz przewiezione medale. W bydgoskich zawodach wystartowało 22 naszych pływaków, którzy poza startami indywidualnymi brali również udział w 4 wyścigach sztafet.

Łącznie udało nam się zdobyć 9 medali indywidualnych (4 złote, 2 srebrne, 3 brązowe) oraz srebrne medale w wyścigu sztafet 4x100 stylem zmiennym w roczniku 2006. Dodatkowo tytuł najlepszego zawodnika 13 letniego zdobył Dominik Szcześniak, który w swych wyścigach indywidualnych na 100m stylem grzbietowym i 200m stylem dowodnym ustanowił nowe rekordy życiowe.

Całe zawody przebiegały bardzo sprawnie a organizacja była na wysokim poziomie. Wiele konkurencji z udziałem naszych pływaków było bardzo emocjonujących a prezentowany przez naszych sportowców finisz dodawał adrenaliny licznie zgromadzonej publiczności. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali mikołajkowe prezenty.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia na ostatnich w roku 2018 zawodach zaplanowanych na 16 grudnia na naszej pływalni. Szkolenie pływaków i udział w zawodach odbywa się w ramach realizacji projektu UKS Krzywousty pt. „W poszukiwaniu pływackich talentów – Nakielska Liga Pływania 2018. Obchody dziesięciolecia działalności UKS Krzywousty”, który otrzymał wsparcie UMiG w Nakle nad  Notecią.

materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
postępy zawodnika.pdf
statystyka medalowa.pdf
Najlepszy zawodnik 10, 11 lat.pdf
Najlepszy zawodnik 16-14, 13, 12 lat.pdf
200m dowolny CH.pdf
200m dowolny K.pdf
100m grzbietowy CH.pdf
100m grzbietowy DZ.pdf
100m grzbietowy K.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny CH.pdf
100m klasyczny DZ.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m motylkowy CH.pdf
100m motylkowy K.pdf
4x100m dowolny mieszane.pdf
4x100m zmienny mieszane.pdf
100m dowolny CH.pdf
100m dowolny DZ.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)