Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Mikołajkowa zbiórka krwi. Akcję wsparli uczniowie z Lubaszcza

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W mikołajkowej atmosferze odbyła się w Nakle nad Notecią zbiórka krwi. Miała miejsce #4 grudnia br. w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią w godzinach 10.00-13.00.

Organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wraz z zespołem z bydgoskiego Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym dniu akcję krwiodawstwa wsparli również uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Pomocy udzielili: Radosław Kasprzak, Kamil Kopeć, Hubert Sprenger i Marcin Janeczko. Dziękujemy!

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)