Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Mikołajkowa akcja oddawania krwi. Krwiodawcy jak zwykle nie zawiedli

fot. Klub HDK PCK/ PG

fot. Klub HDK PCK/ PG

3 grudnia 2018 r. odbyła się kolejna zbiórka krwi, tym razem w atmosferze Mikołajkowej. # Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami, a ich atmosfera udzieliła się już niemal każdemu.

Na te wyjątkowe dni w roku czekają szczególnie najmłodsi, choć nie wszyscy mają jednakowe życzenia co do prezentów. Małoletnie ofiary wypadków i przewlekle chore dzieci chcą, by spełniło się marzenie bycia zdrowym. Doskonale wiemy, że każdy z nas może mieć wkład w ich powrót do zdrowia, choćby poprzez honorowe oddanie krwi.

Świąteczna atmosfera skłoniła 35 osób do włączenia się w zbiórkę krwi. W efekcie zespołowi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy w trakcie 3 godzin udało się zebrać niemal 15 litrów krwi.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc chorym, potrzebującym krwi dzieciom i zapraszamy na kolejne strażackie zbiórki krwi.

materiał: Klub HDK PCK przy KP PSP w Nakle n/Not.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Kami, w dniu 05-12-2018 12:28:42 napisał:

  Podziwiam tych ludzi wielki szacunek dla nich super że jestescie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Krwiodawca, w dniu 05-12-2018 20:33:20 napisał:

  Oddawanie krwi to fajna sprawa. Taka pomoc nic nas nie kosztuje. Jeśli możesz oddać, oddaj. Masz pewność że możesz tym komuś pomóc.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Kanapa
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)