Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Mikołajkowa Dwójka. Nie brakowało piosenek, wierszy i tańców

fot. Monika Stachowska

fot. Monika Stachowska

W piątek, 6 grudnia na korytarzach Dwójki można było spotkać wielu mikołajów, elfów i ich pomocników.

Dzieci założyły czapki, czerwone stroje i z uśmiechem na buziach uczestniczyły w szkolnej akademii. Program artystyczny w najmłodszej grupie wiekowej przygotowali uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią Brygidą Głoniak. Wśród wielu piosenek, wierszy i tańców dzieci zachęcały do obdarowywania się upominkami na wzór świętego Mikołaja. Było wesoło i mikołajkowo!

Materiał: Monika Stachowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)