Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

10 września 2021

Mieszkańcy wybrali się do Poznania. Wśród atrakcji wizyta w zoo

fot. pow.

fot. pow.

5 września Samorząd Mieszkańców nr 4 zorganizował# wycieczkę do Poznania.

Uczestnicy najpierw udali się do Nowego Zoo. Tam spacerując w pięknych okolicznościach przyrody przyglądali się życiu i zwyczajom zwierząt. Mieli możliwość obejrzenia bardzo wielu gatunków zarówno ptaków, ssaków czy gryzoni. Osoby bardziej zmęczone mogły jeździć kolejką. Dopisywała piękna pogoda co dodatkowo umilało cudowny relaks na świeżym powietrzu.

Następnie uczestnicy wycieczki udali się do kompleksu basenowego: " Term Maltańskich". Tam można było zażywać kąpieli wodnych jak i słonecznych na wspaniałe wyposażonym obiekcie.

Materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka - Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 4

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)