Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
11 marca 2018

Mieszkańcy omówili sprawy wsi. Panie otrzymały kwiaty i słodkości

fot. powierzone

fot. powierzone

7 marca w sali Wiejskiego Domu Kultury w Paterku odbyło się zebranie sprawozdawcze # Koła Gospodyń Wiejskich.

Panie spotkały się, aby podsumować miniony rok 2017 oraz zaplanować zadania na bieżący rok. Sprawozdanie z działalności przedstawiła przewodnicząca koła pani Maria Banach a skarbnik koła pani Beata Kuglarz omówiła finanse. Na zebranie zaproszono sołtysa wsi a zarazem radnego RM i G Nakło Mariusza Malikowskiego, radnego Zdzisława Sella i kierownika WDK Pawła Pałubickiego.

Jako, że dnia następnego obchodzony był Dzień Kobiet, panie otrzymały kwiatki i coś słodkiego. Przy kawie i ciastku w miłej atmosferze omawiano również sprawy dotyczące wsi.

materiał: Zdzisław Sell

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)