Dziś mamy 16 grudnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

11 marca 2018

Mieszkańcy omówili sprawy wsi. Panie otrzymały kwiaty i słodkości

fot. powierzone

fot. powierzone

7 marca w sali Wiejskiego Domu Kultury w Paterku odbyło się zebranie sprawozdawcze # Koła Gospodyń Wiejskich.

Panie spotkały się, aby podsumować miniony rok 2017 oraz zaplanować zadania na bieżący rok. Sprawozdanie z działalności przedstawiła przewodnicząca koła pani Maria Banach a skarbnik koła pani Beata Kuglarz omówiła finanse. Na zebranie zaproszono sołtysa wsi a zarazem radnego RM i G Nakło Mariusza Malikowskiego, radnego Zdzisława Sella i kierownika WDK Pawła Pałubickiego.

Jako, że dnia następnego obchodzony był Dzień Kobiet, panie otrzymały kwiatki i coś słodkiego. Przy kawie i ciastku w miłej atmosferze omawiano również sprawy dotyczące wsi.

materiał: Zdzisław Sell

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)