Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2019

Mieszkańcy Minikowa doczekają się świetlicy? Gmina szuka wykonawcy

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Pod koniec stycznia gmina Nakło ogłosiła przetarg na budowę świetlicy wiejskiej, czyli #tzw. Centrum Aktywności Społecznej w Minikowie. Termin składania ofert mija 18 lutego.

O potrzebie budowy świetlicy wiejskiej w Minikowie mówiło się juz wielokrotnie. Centrum Aktywności Społecznej powstanie na bazie istniejącego budynku - nieużytkowanego sklepu, znajdującego się na działce nr 673. Budynek ten zostanie rozbudowany od zachodniej części. Wejście główne zlokalizowane jest od strony południowej i zostanie rozbudowane o zadaszony ganek z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Główne pomieszczenie Centrum Aktywności Społecznej stanowić będzie sala o powierzchni ok. 80 m kw. Nie zabraknie także kuchni i zaplecza, pomieszczenia gospodarczego i holu wejściowego.

Budynek zostanie wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Powierzchnia użytkowa po rozbudowie wyniesie 124,79 m kw. (obecnie 83,83 m kw.). Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu i modernizację drogi dojazdowej.

Obecnie gmina szuka wykonawcy. Termin składania ofert mija 18 lutego. Zakończenie prac zaplanowano do 28 lutego 2020 roku.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kanapa
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Meble młodzieżowe systemowe
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Jadalnia / pokój dzienny
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)