Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

12 lutego 2019

Mieszkańcy Minikowa doczekają się świetlicy? Gmina szuka wykonawcy

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Pod koniec stycznia gmina Nakło ogłosiła przetarg na budowę świetlicy wiejskiej, czyli #tzw. Centrum Aktywności Społecznej w Minikowie. Termin składania ofert mija 18 lutego.

O potrzebie budowy świetlicy wiejskiej w Minikowie mówiło się juz wielokrotnie. Centrum Aktywności Społecznej powstanie na bazie istniejącego budynku - nieużytkowanego sklepu, znajdującego się na działce nr 673. Budynek ten zostanie rozbudowany od zachodniej części. Wejście główne zlokalizowane jest od strony południowej i zostanie rozbudowane o zadaszony ganek z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Główne pomieszczenie Centrum Aktywności Społecznej stanowić będzie sala o powierzchni ok. 80 m kw. Nie zabraknie także kuchni i zaplecza, pomieszczenia gospodarczego i holu wejściowego.

Budynek zostanie wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Powierzchnia użytkowa po rozbudowie wyniesie 124,79 m kw. (obecnie 83,83 m kw.). Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu i modernizację drogi dojazdowej.

Obecnie gmina szuka wykonawcy. Termin składania ofert mija 18 lutego. Zakończenie prac zaplanowano do 28 lutego 2020 roku.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe systemowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble kuchenne
Nadanie modnej linii
Metkownice
od 179PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Drobne naprawy
Przewóz krajowy
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)