Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2023

Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. "Dziecięce kolędowanie”

fot. powierzone

fot. powierzone

W środę, 18.01.2023 r. o godzinie 10:00 w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się już poraz kolejny# Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Dziecięce kolędowanie”.

Organizatorem przeglądu było Przedszkole Niepubiczne DONALD oraz Nakielski Ośrodek Kultury, a osobą odpowiedzialną za cały przebieg była p. mgr Katarzyna Geppert. W przeglądzie brały udział takie przedszkola jak: Przedszkole Niepubliczne DONALD, Przedszkole „Wesoła Piątka”, Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”, Przedszkole „Reksio”, Przedszkole „ Bajkowa łąka”, Przedszkole z Paterka, z Występu oraz ze Ślesina. W wykonaniu małych wokalistów można było usłyszeć piękne polskie kolędy, pastorałki oraz piosenki bożonarodzeniowe. Dzieci podczas występów zaprezentowały wysoki poziom wokalno-instrumentalny. Oprócz ciekawego wykonania można było podziwiać ciekawe stroje oraz różnorodne instrumenty.

Wszystkie przedszkola za udział w przeglądzie otrzymały dyplomy a mali wokaliści otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek z kolędami oraz czekolad.

Organizatorzy przeglądu serdecznie dziękują młodym uczestnikom oraz ich opiekunom za udział i duże zaangażowanie w przygotowaniu dzieci. Podziękowania składają również na ręce dyrektora i pracowników Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle.

Materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)