Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
26 czerwca 2018

Międzynarodowy turniej piłkarski. Drużyna pokazała się z dobrej strony

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

Na zawody wstawiliśmy się w okrojonym składzie, ponieważ część naszych zawodników # powołanych na ten turniej pokonała choroba i kontuzje z turnieju rozgrywanego dzień wcześniej.

Nasi chłopcy walczyli jednak dzielnie i mądrze. W grupie przez 6 spotkań nie przegraliśmy. W dodatku nie tracąc bramki. W ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z zespołem Sparty Złotów. Mecz był wyrównany i ostry. Chwila nieuwagi, uderzenie z dystansu i piłka pod poprzeczką wpada do naszej bramki. Przegrywamy jedyny mecz w tym turnieju i spadamy z 1 na 3 miejsce w grupie. W play-offach wygrywamy spokojnie z Juventus Academy Toruń. Piękne zawody w wykonaniu naszych zawodników, mądra gra, współpraca i charakter prawdziwych sportowców.

80 minut bez zmian, 5 wygranych, 2 remisy, 1 porażka i tylko 1 bramka stracona w 8 meczach - w sumie 5 miejsce na 16 zespołów!

Dziękujemy naszym zawodnikom za piękną postawę, a naszym rodzicom za wsparcie.

materiał: Arek Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)