Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2018

Międzynarodowy Turniej Deyna Cup. Drużyna z Nakła na podium

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

Drużyna Football Academy MEZAR Nakło wzięła udział na Stadionie im. Kazimierza Deyny #w turnieju zorganizowanym przez Beniaminek 03 Starogard Gdański.

Nasi reprezentanci grupę wygrywają bez porażki, ale w fazie finałowej, kiedy pogoda dała już nieźle w kość było zdecydowanie trudniej -  pierwszy mecz spokojnie wygrywamy z drużyną z naszego województwa - Wisełką Solec Kujawski. W drugim musimy minimalnie uznać jednobramkowe zwycięstwo Błękitnych Starogard Gd. (którzy wygrali zawody). W ostatnim pojedynku grając mecz po meczu w ten bardzo upalny dzień zdecydowanie zabrakło nam siły z Jedynką Reda.

W ostateczności zajmujemy III miejsce na 24 drużyny w mocno obstawionym Międzynarodowym Deyna Cup 2018! Reprezentowali Nakło Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Oskar Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska.

Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, dla których był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski już w najbliższy weekend w Opolu.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)