Dziś mamy 18 sierpnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2018

Międzynarodowy Turniej Deyna Cup. Drużyna z Nakła na podium

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

Drużyna Football Academy MEZAR Nakło wzięła udział na Stadionie im. Kazimierza Deyny #w turnieju zorganizowanym przez Beniaminek 03 Starogard Gdański.

Nasi reprezentanci grupę wygrywają bez porażki, ale w fazie finałowej, kiedy pogoda dała już nieźle w kość było zdecydowanie trudniej -  pierwszy mecz spokojnie wygrywamy z drużyną z naszego województwa - Wisełką Solec Kujawski. W drugim musimy minimalnie uznać jednobramkowe zwycięstwo Błękitnych Starogard Gd. (którzy wygrali zawody). W ostatnim pojedynku grając mecz po meczu w ten bardzo upalny dzień zdecydowanie zabrakło nam siły z Jedynką Reda.

W ostateczności zajmujemy III miejsce na 24 drużyny w mocno obstawionym Międzynarodowym Deyna Cup 2018! Reprezentowali Nakło Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Oskar Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska.

Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, dla których był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski już w najbliższy weekend w Opolu.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)