Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2021

Międzynarodowy Dzień Kombatanta. Składamy najlepsze życzenia

fot. archiwum Biura Bezpieczeństwa Narodowego

fot. archiwum Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy# Dzień Kombatanta.

Święto to powstało przede wszystkim, aby uczcić odważne zachowania i postawy żołnierzy oraz wszystkich uczestników ruchu oporu walczącego o niepodległość i niezależność naszego kraju. Niezmiernie ważna jest pamięć i ciągłe przypominanie o bohaterskich czynach tych osób. Warto też przekazywać młodszemu pokoleniu historie kombatantów i uświadomić im jak wielki wysiłek włożyli w niepodległy kraj.

W imieniu redakcji składamy wszystkim kombatantom życzenia pomyślności oraz zdrowia. Szczególnie teraz w dobie pandemii koronawirusa.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (9)

  GOŚĆ, w dniu 15-04-2021 14:15:23 napisał:

  Dość tej historii. Wystarczy już tej kombatanckiej narracji - co nie "państwo z europejskiej PO". Patrzymy tylko w elgebetowską liberalną przyszłość, w której obowiązuje hasło "róbta co chceta" bez "krępujących wolność" wartości i zasad.

  odpowiedz

  • 6 (12)

  Ormowiec , w dniu 15-04-2021 14:34:09 napisał:

  Przykro ze doczekali znów dyktatorskich czasów rodem z PRL-u

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  czytelnik, w dniu 15-04-2021 18:36:28 napisał:

  15 kwietnia 2021-dień upadku praworządności w Polsce,14 kwietnia 20121-dzień herezji głoszonej przez biskupów o szkodliwości szczepionek, które uratowały miliony ludzi na świecie, itp,itd

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Mieszkaniec, w dniu 16-04-2021 23:34:23 napisał:

  Chwała bohaterom !!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pedro, w dniu 02-05-2021 19:10:05 napisał:

  Koniec z tym

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Cytryna
3,99PLN
Smakowita 450g
2,99PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)