Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
31 maja 2018

Mecz z okazji 95-lecia Czarnych Nakło

Zarząd Klubu Sportowego "Czarni" w Nakle nad Notecią zaprasza dnia 31 maja (czwartek) na godz. 16.00 na mecz piłki nożnej z udziałem byłych zawodników.

Mecz zorganizowany z okazji 95 - lecia Klubu "Czarni", odbędzie się na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią przy ul. Armii Krajowej 4.

Ponadto odbędzie się także:
- Piknik rodzinny,
- Pokaz motocykli "Nakielskich Sokołów"

Zapraszamy kibiców z rodzinami.

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)