Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2023

Mecz w Żninie w niepełnym składzie. Młodzicy wywożą trzy punkty

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W miniony weekend zespół naszych Młodzików rocznik 2012 zagrał spotkanie #z drużyną Bzyki Żnin.

W niepełnym składzie wybraliśmy się na mecz. Natomiast obecni dali z siebie wszystko. Był to mecz walki, a gra toczyła się w środku pola. W poczynaniach obu zespołów momentami panował chaos. Pod koniec drugiej połowy gospodarze byli bliscy strzelenia gola. Wiedzieliśmy, że druga połowa nie będzie łatwa. Tak też było. Mecz udało nam się rozstrzygnąć w końcówce dzięki dwóm dobrym zagraniom Filipa Rozpłocha ze stałych fragmentów gry. Najpierw trafia bezpośrednio, a potem dobija Aleksander Fryżewski.

Bzyki Żnin - SF Junior Nakło 0:2

Filip Rozpłoch - 1

Aleksander Fryżewski - 1

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 25

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)