Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Maturzyści bawili się wyśmienicie. Tradycyjnie bal rozpoczęto polonezem

fot. Dariusz Frydrychowicz

fot. Dariusz Frydrychowicz

2 lutego w sali Bankietowej „Magnolia” w Kruszynie odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół #Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

Na balu bawiły się trzy klasy maturalne Technikum Żeglugi Śródlądowej, Technikum o profilu Eksploatacja Portów i Terminali oraz Technikum Samochodowe z wychowawcami p. Wiolettą Ossowską, p. Anetą Sikorą, p. Michałem Swobodą wraz z gronem pedagogicznym, osobami towarzyszącymi oraz rodzicami.

Oficjalną część balu o godzinie 19:00 rozpoczęli uczniowie przywitaniem gości,  - Czas mija nieubłaganie, wszyscy na pewno pamiętają dzień, w którym spotkaliśmy się po raz pierwszy. Nie spodziewaliśmy się, że życie szkolne będzie wiązało się z tak wielkim wysiłkiem, czasem nawet poświęceniem, ale również z przyjemnościami. Zawiązały się liczne przyjaźnie. Chwile spędzone w gronie rówieśników pozostaną na długo w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że plany i marzenia, z jakimi przyszliśmy do technikum chociaż po części się spełniły – mówili. Po przywitaniu gości głos zabrał Dyrektor Szkoły pan Rafał Woźniak, który zaprosił do odtańczenia poloneza.

O godzinie 21.00 odbyła się druga część, w której głos zabrała przedstawicielka rodziców - Drodzy Wychowawcy, Nauczyciele jest czas siania i czas zbiorów, czas pracy i czas zabawy. Ta młodzież to także Wasze dzieło. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić – powiedziała.

W dalszej części zostały przekazane podziękowania dla wychowawców, nauczycieli i rodziców. Na koniec nastąpiło uroczyste wpięcie koniczynek. „To był bal, piękny bal. Na tym balu nad balami, takim co się pamięta latami”.

materiał: Marzena Łuksztedt

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 87 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)