Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

25 października 2021

Marcelina Woźniak wywalczyła II miejsce podczas Mistrzostw Polski Młodzików

fot. pow.

fot. pow.

21-24.10.2021 w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do# lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Naszą sekcję reprezentowały trzy zawodniczki i jeden zawodnik. Wszystkie dziewczęta wróciły do Gołańczy z medalami.

Róża Włodarczyk 1 miejsce w kategorii 40 kg z wynikiem 38 kg w rwaniu, 50 kg w podrzucie i 88 kg w dwuboju. (trzy złote medale i tytuł Mistrzyni Polski)

Marcelina Woźniak 2 miejsce w kategorii 45 kg z wynikiem 42 kg w rwaniu, 53 kg w podrzucie i 95 kg w dwuboju. (brąz w rwaniu, srebro w podrzucie i dwuboju i tytuł Wicemistrzyni Polski)

Wiktoria Gniot 3 miejsce w kategorii 76 kg z wynikiem 50 kg w rwaniu, 58 kg w podrzucie i 108 kg w dwuboju. (srebro w rwaniu, brąz w podrzucie i dwuboju)

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt drużyna Zamku z 14 punktami uplasowała się na 5 miejscu na sklasyfikowane 35 drużyny.

Aleksander Grygiel zajął 8 miejsce w kategorii 81 kg z wynikiem 75 kg w rwaniu, 85 kg w podrzucie i 160 kg w dwuboju.

Razem podopieczni Zdzisława Rotnickiego zdobyli 17 punktów co dało 13 miejsce w łącznej klasyfikacji drużynowej na 58 startujących ekip. Wielkopolska zajęła 1 miejsce w klasyfikacji województw. Podczas zawodów jednym z sędziów był Przemysław Ciosek.

Materiał: Szymon Rotnicki - GKS Zamek Gołańcz

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (2)

  Yip, w dniu 25-10-2021 08:27:12 napisał:

  O dziewczętach z Tarpana Mrocza byście coś napisali. Nie dość że z powiatu nakielskiego to jeszcze mnóstwo złotych medali. Coś ta redakcja lokalizację pomyliła

  odpowiedz

  • 0 (0)

  krysia, w dniu 25-10-2021 08:55:42 napisał:

  A gdze jest rzecznik prasowy Tarpana Mrocza Panie prezesie co zabrakło kasy

  odpowiedz

  • 2 (2)

  kibic, w dniu 25-10-2021 08:59:07 napisał:

  Marcelina też jest z powiatu nakielskiego :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)