Dziś mamy 6 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Mamy to!!! Nakielska Biblioteka wśród zwycięzców konkursu

Już oficjalnie możemy potwierdzić, że nakielska biblioteka została laureatem konkursu# Kinder - Przerwa na wspólne czytanie. Uzyskaliśmy 39 miejsce z liczbą 26.850 głosów spośród 250 nagrodzonych bibliotek. Konkurencja była dużo bo przeskoczyliśmy ponad 1300 bibliotek w Polsce!

Już niebawem do nakielskiej biblioteki trafią książki o wartości 5.000 tys.złotych oraz dwie pufy, dzięki którym będzie można urządzić kącik do wspólnego czytania.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłożyli się do wspólnego sukcesu: czytelnikom, mieszkańcom miasta i gminy Nakło nad Notecią, szkołom, Radio Nakło, które wsparło medialnie i promowało nasz konkurs oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Nakle, który rozpropagował informacje o nim.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią za ogrom pracy i poświęcenia w propagowanie konkursu. W ogromnej mierze dzięki wam to się udało!


Materiał: Mariusz Skoczek / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)