Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Mamy to!!! Nakielska Biblioteka wśród zwycięzców konkursu

Już oficjalnie możemy potwierdzić, że nakielska biblioteka została laureatem konkursu# Kinder - Przerwa na wspólne czytanie. Uzyskaliśmy 39 miejsce z liczbą 26.850 głosów spośród 250 nagrodzonych bibliotek. Konkurencja była dużo bo przeskoczyliśmy ponad 1300 bibliotek w Polsce!

Już niebawem do nakielskiej biblioteki trafią książki o wartości 5.000 tys.złotych oraz dwie pufy, dzięki którym będzie można urządzić kącik do wspólnego czytania.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłożyli się do wspólnego sukcesu: czytelnikom, mieszkańcom miasta i gminy Nakło nad Notecią, szkołom, Radio Nakło, które wsparło medialnie i promowało nasz konkurs oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Nakle, który rozpropagował informacje o nim.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią za ogrom pracy i poświęcenia w propagowanie konkursu. W ogromnej mierze dzięki wam to się udało!


Materiał: Mariusz Skoczek / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)