Dziś mamy 17 stycznia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Mamy to!!! Nakielska Biblioteka wśród zwycięzców konkursu

Już oficjalnie możemy potwierdzić, że nakielska biblioteka została laureatem konkursu# Kinder - Przerwa na wspólne czytanie. Uzyskaliśmy 39 miejsce z liczbą 26.850 głosów spośród 250 nagrodzonych bibliotek. Konkurencja była dużo bo przeskoczyliśmy ponad 1300 bibliotek w Polsce!

Już niebawem do nakielskiej biblioteki trafią książki o wartości 5.000 tys.złotych oraz dwie pufy, dzięki którym będzie można urządzić kącik do wspólnego czytania.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłożyli się do wspólnego sukcesu: czytelnikom, mieszkańcom miasta i gminy Nakło nad Notecią, szkołom, Radio Nakło, które wsparło medialnie i promowało nasz konkurs oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Nakle, który rozpropagował informacje o nim.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią za ogrom pracy i poświęcenia w propagowanie konkursu. W ogromnej mierze dzięki wam to się udało!


Materiał: Mariusz Skoczek / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)