Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Maluchy poznały pracę aptekarza. Dowiedziały się też, jak dbać o zdrowie

fot. pow.

fot. pow.

Najmłodsze Przedszkolaki z nakielskiego przedszkola Słoneczko wraz z paniami wybrały się do # pobliskiej apteki.

Celem wycieczki było poznanie pracy aptekarza, wyglądu, wyposażenia apteki oraz asortymentu leków. Pani farmaceutka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała jakie lekarstwa oraz witaminy można kupić.

Dzieci miały okazję obejrzeć różne preparaty lecznicze, kosmetyki i witaminy. Dzięki takiej wizycie przedszkolaki wiedzą, co można w aptece kupić, jak walczyć z chorobą i dbać o zdrowie.

Na koniec wizyty dzieci otrzymały kolorowanki i same wręczyły upominek.

Serdecznie dziękujemy Paniom za pouczające spotkanie.

materiał: A. Lipkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)