Dziś mamy 22 lutego 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Maluchy poznały pracę aptekarza. Dowiedziały się też, jak dbać o zdrowie

fot. pow.

fot. pow.

Najmłodsze Przedszkolaki z nakielskiego przedszkola Słoneczko wraz z paniami wybrały się do # pobliskiej apteki.

Celem wycieczki było poznanie pracy aptekarza, wyglądu, wyposażenia apteki oraz asortymentu leków. Pani farmaceutka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała jakie lekarstwa oraz witaminy można kupić.

Dzieci miały okazję obejrzeć różne preparaty lecznicze, kosmetyki i witaminy. Dzięki takiej wizycie przedszkolaki wiedzą, co można w aptece kupić, jak walczyć z chorobą i dbać o zdrowie.

Na koniec wizyty dzieci otrzymały kolorowanki i same wręczyły upominek.

Serdecznie dziękujemy Paniom za pouczające spotkanie.

materiał: A. Lipkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)