Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Maluchy poznały pracę aptekarza. Dowiedziały się też, jak dbać o zdrowie

fot. pow.

fot. pow.

Najmłodsze Przedszkolaki z nakielskiego przedszkola Słoneczko wraz z paniami wybrały się do # pobliskiej apteki.

Celem wycieczki było poznanie pracy aptekarza, wyglądu, wyposażenia apteki oraz asortymentu leków. Pani farmaceutka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała jakie lekarstwa oraz witaminy można kupić.

Dzieci miały okazję obejrzeć różne preparaty lecznicze, kosmetyki i witaminy. Dzięki takiej wizycie przedszkolaki wiedzą, co można w aptece kupić, jak walczyć z chorobą i dbać o zdrowie.

Na koniec wizyty dzieci otrzymały kolorowanki i same wręczyły upominek.

Serdecznie dziękujemy Paniom za pouczające spotkanie.

materiał: A. Lipkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)