Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Maluchy odwiedziły księgarnię. Wizyta była bardzo udana

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 15 maja dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego „Słoneczka” odwiedziły nakielską księgarnię.

Celem tej wyprawy było zapoznanie z wyposażeniem i przeznaczeniem księgarni, poznanie pracy księgarza oraz przypomnienie zasad właściwego zachowania się w miejscu publicznym. Mali czytelnicy byli bardzo zainteresowani wyposażeniem sklepu poczynając od książek, książeczek a kończąc na ołówkach, dziurkaczach i grach dydaktycznych.

Po krótkiej prelekcji wygłoszonej przez panią pracującą w księgarni dokonaliśmy zakupu książki do naszej biblioteczki.

Wycieczkę zaliczamy do udanych, a księgarnię do miejsc już nam znanych!

materiał: A. Mróz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
 
 

Oceń artykuł: 5 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)