Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Magia świąt coraz bliżej. Przenieśli się w bajkowy świat

fot. pow

fot. pow

Uczniowie klas IV c, V c, V b, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią odwiedzili # ostatnio fabrykę ozdób świątecznych w Bydgoszczy.

Po zapoznaniu się z procesem powstawania tradycyjnych szklanych bombek, młodzież zwiedziła przyzakładowe muzeum. Wspaniałe ozdoby świąteczne, precyzyjnie i misternie zdobione wzbudzały niewątpliwie zachwyt zwiedzających. Uczniowie w otoczeniu choinek, stroików i świątecznych ozdób, pachnących piernikami przenieśli się do bajkowego świata świąt. Znakomitym wprowadzeniem do nastroju świątecznej magii był wcześniejszy seans w kinie pt. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” Wycieczkę zorganizowała p. Beata Taczyńska – Milczarek, a opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Dorota Grabarska, Romana Kłonczyńska i Lidia Zaremba - Klimek.

materiał: Beata Taczyńska – Milczarek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)