Dziś mamy 21 września 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

22 września 2023

MICHAŁ SOŁTAN feat. RAFAŁ DUBICKI - TAPAS MUSIC FESTIVAL Koncert

fot. powierzone

fot. powierzone

Cafe Emilia w Nakle zaprasza na koncert MICHAŁ SOŁTAN feat. RAFAŁ DUBICKI - TAPAS MUSIC FESTIVAL Koncert odbędzie się w ramach TAPAS MUSIC FESTIVAL, podczas którego nie tylko muzyka będzie atrakcją wieczoru.

Koncert to również raj dla smakoszy, podczas którego będzie można spróbować przepysznych przekąsek TAPAS (wszystko w cenie biletu!!!). Podczas swojego koncertu artyści zaprezentują nie tylko swoje najbardziej znane utwory, ale także zaskocz nowymi kompozycjami, które łączą różnorodne style muzyczne – od popu, przez rock, aż po elementy elektroniki.

Publiczność będzie mogła usłyszeć utwory Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Franka Sinatry, Billa Withersa, Georgea Bensona i Jima Morrisona.

MICHAŁ SOŁTAN - Gitarzysta, kompozytor, wokalista. Multiinstrumentalista, edukator i performer. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Nagrał 5 autorskich albumów. Jego charyzma i talent zostały docenione w telewizyjnym show „Must Be The Music 9”. Jest liderem free-jazzowego zespołu Imagination Quartet i pomysłodawcą projektu Jazz Doors. Podczas 55 KFPP w Opolu artysta został finalistą koncertu Debiuty. W ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu transmitowanego przez TVP1, zaśpiewał swoją autorską piosenkę „Dzieje się” z płyty „MaloGranie”. Jego grupą odbiorców są miłonicy muzyki z gatunku jazz, funk, rock oraz szeroko pojętego fusion. Na scenie wykorzystuje looper oraz instrumenty elektroniczne i akustyczne, dzięki ktrym koncert nabiera niepowtarzalnego klimatu i zdobywa serca słuchaczy, niezależnie od ich wieku. Wziął udział w 9. edycji telewizyjnego talent-show Must Be The Music, zdobywając „4x TAK” od jury. Wydał dwie płyty ze swoim jazzowym zespołem Imagination Quartet, które zdobyły uznanie również poza granicami kraju. Koncertował m.in. w Chinach, Danii, Niemczech. Jedną z cech, ktra z całą pewnocią wyrżnia występy Michała, jest bardzo pozytywny kontakt z publicznocią i ogromna dawka energii płynąca zarwno ze sceny, jak i widowni.

RAFAŁ DUBICKI – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista wspłpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendowsky, Ray Wilson i Genesis. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. „Jestem Mordercą”. Uczestnik oraz laureat jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Głwna podczas konkursu big bandw w Nowym Tomylu 2015). 26 kwietnia 2019 roku podczas koncertu w warszawskim Nowym wiecie Muzyki miała miejsce premiera jego autorskiej płyty „Story about Emotions”.

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

"Powstanie Styczniowe 1863-1864". Nabór wniosków do programu

Biuro „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do Programu# Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W latach 2023 i 2024 obchodzimy 160. rocznice kolejnych bitew i potyczek, które złożyły się na Powstanie Styczniowe – największy zryw narodowowyzwoleńczy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Wnioski można składać do 2 października 2023 do godziny 15:59.

(czytaj więcej)
0

Doświadczalane oznakowanie poziome. Jaka jest opinia kierowców?

Z danych opublikowanych przez Komendę Główną Policji wynika#, że w 2022 r. nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 530 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących, w których śmierć poniosły 52 osoby, a 648 zostało rannych. Chcąc poprawić czytelność węzłów drogowych a więc i bezpieczeństwo kierowców, zastosowaliśmy doświadczalnie, na wybranych odcinkach dróg krajowych, oznakowanie poziome informujące o numerze drogi do której prowadzi dany pas ruchu, ale również o miejscowości kierunkowej (na obwodnicach dużych aglomeracji miejskich). Aby poznać opinię kierowców na temat przedstawionych rozwiązań przygotowaliśmy krótką ankietę. Zapraszamy do jej wypełnienia.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)
0

500 kilometrowe szkolenie w Bieszczadach. Lekka piechota w działaniu

Przeszli już ponad 300 kilometrów najdłuższym szlakiem #górskim w Polsce. Przed nimi jeszcze blisko 200. Żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pieszą wędrówką chcą celebrować 5 lecie istnienia swojej jednostki.

(czytaj więcej)