Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Liga Halowa Młodzików. 4 miesięczne zmagania dobiegły końca

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj dobiegły końca 4 miesięczne zmagania w # Kujawsko-Pomorskiej Lidze halowej w kategorii Młodzika (2006-2007).

W całej lidze wystąpiło 16 drużyn z różnych zakątków województwa Kujawsko-Pomorskiego. Naszą szkółkę reprezentowały dwie drużyny. Jedna z naszych ekip zajmuje miejsce w drugiej części tabeli. Nakielska drużyna miewała dobre momenty. Udało się zdobyć kilka punktów, a niektóre mecze i postawa na boisku były naprawdę dobre.

Mamy liczną grupę zawodników w kategorii Młodzika i chcemy dawać szansę wszystkim. Oni cały czas są młodymi zawodnikami mającymi 12 lat i takie doświadczenia są dla nich bardzo ważne. Druga drużyna zaliczyła duży falstart i początek w lidze nie był dla nas korzystny. Na szczęście zdarzyły się turnieje gdzie graliśmy bardzo dobrze. W pełni prezentowaliśmy swoje umiejętności i realizowaliśmy to czego uczymy się na treningach. Tym samym udało nam się awansować do najlepszej 6 i wczoraj zagrać w turnieju finałowym w Ciechocineku.

Cała stawka turnieju była mocna, ale na pewno w naszym zasięgu bo w pierwszej fazie udało nam się wygrywać, z niektórymi z tych drużyn. Wczoraj musieliśmy uznać wyższość rywali. Bardzo chcieliśmy grać jak najlepiej, ale to niekiedy nie pomoga, a przeszkadza. To tylko sport i drobny błąd decyduje o wyniku. Znamy możliwości naszych zawodników. Wczoraj mieliśmy chwile, w których konstruowaliśmy akcje tak jak nas na to stać. Tylko tych momentów było za mało. Nasz bilans to 2 remisy i trzy porażki. W związku z tym plasujemy się na szóstym miejscu.

Jesteśmy dumni z każdego naszego zawodnika. Gra, którą prezentują nas cieszy. Oczywiście wyciągamy wnioski i wiemy nad czym pracować dalej.

Dumnie reprezentowaliśmy nasze miasto na finałach!

Dziękujemy naszym Partnerom EuroTech za pomoc w organizacji wyjazdów. Za bezpieczną podróż na zawody. Rodzicom, którzy wspierają nas podczas wyjazdów i w innych aspektach organizacyjnych. Dziękujemy Piotrowi Fiutak za całe zawody!

A już za tydzień 10 marca w Solcu Kujawskim zagra nasza drużyna Orlików (2008-2009), która znalazła się w najlepszej ÓSEMCE spośród 32 drużyn. Trzymajcie za nas kciuki!

materiał: Łukasz Bzdawka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)