Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

05 września 2019

Letnie Turnieje Steel Darta. Rywalizacja zakończona

fot. Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

fot. Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

Pomimo wakacyjnej pory turnieje cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony zawodników.

W każdy turnieju uczestniczyło ponad 22 zawodników reprezentujących: Gminę Nakło, Bydgoszcz, Inowrocław, Sępólno, Gniezno. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.We wszystkich turniejach graliśmy systemem gry 501 DO.  W pierwszej fazie rywalizacja w grupach a następnie faza pucharowa.

Pierwsze zawody rozegrane zostały w dniu 14.07.2019r. Wyniki:
1. Kryspin Krzysztof Bydgoszcz
2. Lauer Krzysztof Inowrocław
3. Jarzyński Roman Gniezno

Drugie zawody rozegrane zostały w dniu 11.09.2019r.
Zwycięzcą został : Michalski Tomasz Bydgoszcz
2. Lauer Krzysztof Inowrocław
3. Kryspin Krzysztof Bydgoszcz.

Ostatni turniej rozegrany został w dniu 01.09.2019r .Rywalizacja toczyła się o zwycięstwo w całym cyklu rozgrywek pomiędzy: Krzysztofem Kryspinem i Lauerem.

Ostatecznie zwycięzcą ostatniego turnieju został: Krzysztof Kryspin z Bydgoszczy i on również zwyciężył w klasyfikacji generalnej Letnich turniejów. Drugie miejsce przypadło: Krzysztofowi Lauerowi a na trzecim miejscu uplasował się: Marcin Domek z Bydgoszczy.  Najwyżej sklasyfikowaną panią została: Joanna Popiel z Bydgoszczy, a najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego regionu został Mariusz Warzybok 7 miejsce.

Wszystkim miłośnikom darta dziękujemy za frekwencję i zapraszamy na kolejne turnieje. Najbliższy turniej rozegrany zostanie w dniu :13.09.2019r w Sępólnie Krajeńskim  V Otwarty Turniej o Puchar Starosty Sępoleńskiego - Bar Zacisze ul. Słoneczna 2 start o godz 19.00 serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

materiał: Wawrzyniak Arkadiusz/Dart Taverna Nakło

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)