Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

21 września 2021

"Letni czas". Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Wczoraj, w poniedziałek 20 września 2021 r.# o 12:00 autorzy prac biorących udział w III etapie Konkursu Fotograficznego 2021 pn. "Letni Czas" otrzymali nagrody.

Wręczenie odbyło się w gabinecie Starosty Nakielskiego Tadeusza Sobola, który wraz z Wicestarostą Nakielskim Tomaszem Miłowskim przekazał listy gratulacyjne oraz upominki i nagrodę główną, zdobyte w niniejszym etapie konkursu. Osoby nieobecne na dzisiejszym wręczeniu mogą odebrać nagrody indywidualnie po uprzednim skontaktowaniu się z Wydziałem Rozwoju tel. 52 386 66 29.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Podium prezentuje się następująco:

Natalia Jaroszewska
Natalia Guza
Magdalena Kaczmarek
Wyróżnienia:

Kewin Ciarkowski
Aleksandra Toporowska
Mateusz Boinski
Agnieszka Andrzejewska
Anna Palicka
Waldemar Jeliński
Alicja Majcherczak
Magdalena Owczarz
Agnieszka Jaśkiewicz

Materiał: Magdalena Stepka / Starostwo Powiatowe w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)