Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2018

Kwietniowe dni u „Mądrych Sów” i „Promyczków”. Było ciekawie

fot. A. Jeruzal

fot. A. Jeruzal

Kolejny miesiąc, w grupie starszaków i 4-latków w Niepublicznym Przedszkolu #„Słoneczko” w Nakle minął ciekawie.

5 kwietnia starsze przedszkolaki obchodziły „Dzień Książki”, a młodsze „Dzień Marchewki”. 6 kwietnia z okazji „Dnia Sportu” rodzice „Mądrych Sów” zostali zaproszeni na zajęcia otwarte pt. „Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne”. Dorośli mieli okazję pobyć ze swoimi pociechami i miło spędzić czas w ruchu. 9 kwietnia wszystkie przedszkolaki brały udział w przedstawieniu- pokazie magii artystów Teatru Iluzji z Krakowa. 11 kwietnia „Mądre Sowy” zarezerwowały na wyjście do Radio Nakło z okazji „Dnia Radia”, a dzień później wybrały się z wizytą do nakielskiego muzeum w celu obejrzenia wystawy „Moja kolekcja, moja pasja”.

Natomiast „Promyczki” 19 kwietnia delektowały się czekoladowymi smakołykami z okazji „Dnia Czekolady”. 20 kwietnia starszaki utrwalały wiadomości dotyczące dbania o naszą planetę i sprzątały „świat” z okazji „Dnia Ziemi”. 23 kwietnia odbyło się humorystyczne przedstawienie „Jarzynki, witaminki”, które miało na celu utrwalenie zdrowych nawyków jedzenia. 25 kwietnia grupa „Mądre Sowy” wybrała się na wycieczkę do Torunia i zwiedzała Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”. Dzieci były zachwycone interaktywnymi wystawami, dowiedziały się wiele rzeczy na temat otaczającego świata. 26 kwietnia dzieci z naszego przedszkola rywalizowały z dziesięcioma przedszkolami z powiatu w Olimpiadzie Sportowej w Ślesinie i wywalczyły I miejsce. 30 kwietnia odbył się Wewnątrzprzedszkolny Przegląd Taneczny z okazji „Dnia Tańca”. Tego dnia każda grupa miała okazję zaprezentować taniec przed szerszą publicznością. W ostatnich dniach kwietnia obie grupy realizowały tematykę związaną z naszym regionem i krajem, a poza tym znalazły też czas na sadzenie cebulek.

Materiał: A. Jeruzal

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)