Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 lutego 2019

Kurs trenerów UEFA-B. Zdali egzamin praktyczny

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Dnia 18 lutego 2019r w hali Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią odbył się# egzamin praktyczny trenerów kończących kurs UEFA-B z udziałem trampkarzy KS Czarni Nakło. Obserwatorami z ramienia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej byli trenerzy: Piotr Gruszka i Mariusz Modracki.

Po uzgodnieniu przebiegu treningu z trenerami koordynatorami, trening poprowadzili w następującej kolejności: Piotr Gruda i Piotr Dutkiewicz, którzy realizowali ćwiczenia z tematu doskonalenia podań i przyjęcia kierunkowego piłki wewnętrzną częścią stopy w formie ścisłej zadaniowej, następnie dalszą część treningu poprowadzili: Szymon Góralski i Adam Cielasiński, którzy realizowali ćwiczenia z zakresu gry 1x1 w formie ścisłej zadaniowej.

Chcemy pogratulować trampkarzom za profesjonalne przygotowanie się do treningu i sumienne wykonywanie poleceń trenerów. Następnie po zakończeniu  treningu, omówiliśmy z trenerami koordynatorami uwagi dotyczące przebiegu egzaminu.

Do pełni szczęścia pozostała nam do zaliczenia V sesja w dniach 22-23 luty 2019r na obiektach Zawiszy w Bydgoszczy, na której odbędzie się prezentacja stażów trenerskich i egzamin ustny.

Ze sportowym pozdrowieniem  

materiał:  Piotr Dutkiewicz

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (3)

  pytanie, w dniu 21-02-2019 12:10:09 napisał:

  Tylko czym tu się chwalić?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Rodjok, w dniu 21-02-2019 12:50:22 napisał:

  Myślałem że to Jurek Owsiak :D

  odpowiedz

  • -2 (2)

  kibic, w dniu 21-02-2019 14:46:45 napisał:

  Mam nadzieje,że kursanci to najwyższy poziom umiejętności w gminie Nakło,liczymy na ich awans do ligi okręgowej.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Wulkanizacja
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Botox zmarszczki lwie
Sprawdzanie geometrii kół
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)