Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Kurs operatora wózka widłowego. Każdy z uczestników uzyskał kwalifikacje

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

Dziesięcioro uczniów ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią w okresie od 17.07.-31.07.2017 #w ramach projektu "EduAkcja w technikach" (realizowanym przez Miasto Bydgoszcz w partnerstwie z Powiatem Bydgoskim, Powiatem Nakielskim i Powiatem Toruńskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie 10.2.3 Kształcenie zawodowe) miało możliwość uczestnictwa w kursie dla operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli gazowej.

Kurs finansowany ze środków pochodzących z EFS, których w ramach porozumienia między Powiatami województwa kujawsko – pomorskiego dysponentem stał się nakielski Staszic dał możliwość wyposażenia uczniów w kwalifikacje niezbędne do pracy zawodowej technika logistyka. Bowiem to właśnie uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk nabywali umiejętności na ww. kursie. Każdy z uczestników kursu uzyskał kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia wózka widłowego. Kurs obejmował dwie części: teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna odbywała się w salach lekcyjnych Staszica, a praktyczna na placu manewrowym.

Szkoła w ramach ww. projektu planuje ogłosić rekrutację na kurs dla operatorów wózków widłowych  dla kolejnych uczniów  w 2018 i 2019 roku.  

materiał: koordynator projektu Marta Lewandowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)