Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2017

Kurs operatora wózka widłowego. Każdy z uczestników uzyskał kwalifikacje

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

Dziesięcioro uczniów ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią w okresie od 17.07.-31.07.2017 #w ramach projektu "EduAkcja w technikach" (realizowanym przez Miasto Bydgoszcz w partnerstwie z Powiatem Bydgoskim, Powiatem Nakielskim i Powiatem Toruńskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie 10.2.3 Kształcenie zawodowe) miało możliwość uczestnictwa w kursie dla operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli gazowej.

Kurs finansowany ze środków pochodzących z EFS, których w ramach porozumienia między Powiatami województwa kujawsko – pomorskiego dysponentem stał się nakielski Staszic dał możliwość wyposażenia uczniów w kwalifikacje niezbędne do pracy zawodowej technika logistyka. Bowiem to właśnie uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk nabywali umiejętności na ww. kursie. Każdy z uczestników kursu uzyskał kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia wózka widłowego. Kurs obejmował dwie części: teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna odbywała się w salach lekcyjnych Staszica, a praktyczna na placu manewrowym.

Szkoła w ramach ww. projektu planuje ogłosić rekrutację na kurs dla operatorów wózków widłowych  dla kolejnych uczniów  w 2018 i 2019 roku.  

materiał: koordynator projektu Marta Lewandowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)