Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Kurs operatora wózka widłowego. Każdy z uczestników uzyskał kwalifikacje

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

Dziesięcioro uczniów ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią w okresie od 17.07.-31.07.2017 #w ramach projektu "EduAkcja w technikach" (realizowanym przez Miasto Bydgoszcz w partnerstwie z Powiatem Bydgoskim, Powiatem Nakielskim i Powiatem Toruńskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie 10.2.3 Kształcenie zawodowe) miało możliwość uczestnictwa w kursie dla operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli gazowej.

Kurs finansowany ze środków pochodzących z EFS, których w ramach porozumienia między Powiatami województwa kujawsko – pomorskiego dysponentem stał się nakielski Staszic dał możliwość wyposażenia uczniów w kwalifikacje niezbędne do pracy zawodowej technika logistyka. Bowiem to właśnie uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk nabywali umiejętności na ww. kursie. Każdy z uczestników kursu uzyskał kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia wózka widłowego. Kurs obejmował dwie części: teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna odbywała się w salach lekcyjnych Staszica, a praktyczna na placu manewrowym.

Szkoła w ramach ww. projektu planuje ogłosić rekrutację na kurs dla operatorów wózków widłowych  dla kolejnych uczniów  w 2018 i 2019 roku.  

materiał: koordynator projektu Marta Lewandowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)