Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 marca 2019

Królewska koronacja z okazji Dnia Kobiet. Nietypowe zajęcia w przedszkolu

fot. Joanna Rajek

fot. Joanna Rajek

Królewska koronacja była uroczystym rozpoczęciem Dnia Kobiet w grupie # Tęczowe chmurki w nakielskim Słoneczku.

Każda z dziewczynek, przy dźwiękach fanfary została oficjalnie koronowana na Królową Dnia. Nietypowe zajęcia poprowadziła jedna z dziewczynek, która przedstawiła dzieciom kobiecy ekwipunek, który powinna mieć przy sobie zarówno mała jak i duża dama.

Każdy miał okazję spróbować swoich sił przy malowaniu paznokci. Zadanie nie okazało się wcale takie proste – dzieci musiały wykazać się precyzją, by manicure był dokładny i estetyczny . Panowie z grupy przekazali drobne prezenty wszystkim Paniom z przedszkola, życząc im wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku jak i prezentów dla dziewczynek w tęczowej grupie – każda z nich otrzymała legitymację super dziewczyny z odciskiem palca oraz kwiatka.

materiał: Joanna Rajek Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)