Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
08 kwietnia 2018

Krecik u przedszkolaków. Spędzili dwa dni pełne emocji

fot. pow.

fot. pow.

Nasze przedszkole „Słoneczko” zostało zakwalifikowane do ogólnopolskiego projektu „Krecik zwiedza # Polskę”.

 Jak sama nazwa akcji wskazuje – Krecik, który jest znany chyba wszystkim – odwiedzał poszczególne miasta i miasteczka w Polsce. Na początku kwietnia zawitał i do nas – do przedszkola. Mieliśmy jedynie dwa dni, aby pokazać Krecikowi uroki naszego miasta i okolic. Tak oto najstarsza grupa „Mądre Sowy” zabrała Krecika na wycieczkę do Muzeum Ziemi Krajeńskiej – Krecikowi bardzo się tam podobało.

Mógł poznać nasze tradycje, zwyczaje i dowiedzieć się czegoś więcej o naszej okolicy. W drugi dzień pobytu bohatera w naszym przedszkolu – odwiedził on razem z najmłodszą grupą „Tęczowe chmurki” radio – mógł  zwiedzić studio, poznać dziennikarzy, wziął udział w audycji i poznał tajniki pracy.

Niestety, odwiedziny dobiegły końca i w paczkę, w której podróżuje Krecik zapakowaliśmy mu widokówkę, pamiątki z przedszkola i krótko opisaliśmy pobyt maskotki w naszym przedszkolu.

Cieszymy się, że udało się i nam zaprosić Krecika do przedszkola i że historia naszego miasta poszła dalej w świat

materiał: Joanna Rajek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)