Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Krasnoludki w „Zaurolandii”. Wróciły zmęczone, ale pełne wrażeń

fot. mgr A. Beger

fot. mgr A. Beger

Dnia 17 maja 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego #odwiedziły Park Dinozaurów w Rogowie.

W ten wyjątkowo pogodny dzień z zaciekawieniem i uwagą zapoznały się z różnymi gatunkami dinozaurów od tych małych do olbrzymich. Wszystkie wyglądały jak żywe. Dzieci były zafascynowane olbrzymimi figurami dinozaurów. Po zwiedzeniu ekspozycji dinozaurów maluchy bawiły się na dmuchańcach. Mogły również przejechać się kolejką, jak również spróbować swoich sił na elektrycznych samochodach. Po pysznym obiedzie dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do przedszkola.

Materiał: mgr A. Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 30 40

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)