Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Krasnoludki w „Zaurolandii”. Wróciły zmęczone, ale pełne wrażeń

fot. mgr A. Beger

fot. mgr A. Beger

Dnia 17 maja 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego #odwiedziły Park Dinozaurów w Rogowie.

W ten wyjątkowo pogodny dzień z zaciekawieniem i uwagą zapoznały się z różnymi gatunkami dinozaurów od tych małych do olbrzymich. Wszystkie wyglądały jak żywe. Dzieci były zafascynowane olbrzymimi figurami dinozaurów. Po zwiedzeniu ekspozycji dinozaurów maluchy bawiły się na dmuchańcach. Mogły również przejechać się kolejką, jak również spróbować swoich sił na elektrycznych samochodach. Po pysznym obiedzie dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do przedszkola.

Materiał: mgr A. Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 44

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)