Dziś mamy 22 lutego 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Krasnoludki w „Zaurolandii”. Wróciły zmęczone, ale pełne wrażeń

fot. mgr A. Beger

fot. mgr A. Beger

Dnia 17 maja 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego #odwiedziły Park Dinozaurów w Rogowie.

W ten wyjątkowo pogodny dzień z zaciekawieniem i uwagą zapoznały się z różnymi gatunkami dinozaurów od tych małych do olbrzymich. Wszystkie wyglądały jak żywe. Dzieci były zafascynowane olbrzymimi figurami dinozaurów. Po zwiedzeniu ekspozycji dinozaurów maluchy bawiły się na dmuchańcach. Mogły również przejechać się kolejką, jak również spróbować swoich sił na elektrycznych samochodach. Po pysznym obiedzie dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do przedszkola.

Materiał: mgr A. Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 44

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)