Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Krasnoludki w „Zaurolandii”. Wróciły zmęczone, ale pełne wrażeń

fot. mgr A. Beger

fot. mgr A. Beger

Dnia 17 maja 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego #odwiedziły Park Dinozaurów w Rogowie.

W ten wyjątkowo pogodny dzień z zaciekawieniem i uwagą zapoznały się z różnymi gatunkami dinozaurów od tych małych do olbrzymich. Wszystkie wyglądały jak żywe. Dzieci były zafascynowane olbrzymimi figurami dinozaurów. Po zwiedzeniu ekspozycji dinozaurów maluchy bawiły się na dmuchańcach. Mogły również przejechać się kolejką, jak również spróbować swoich sił na elektrycznych samochodach. Po pysznym obiedzie dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do przedszkola.

Materiał: mgr A. Beger

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 44

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)