Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Kraina pełna kreatywnej zabawy. Dzieci przeżyły ciekawą przygodę

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z dwóch grup przedszkolnych: "Niezapominajki" i "Słoneczniki" z # nakielskiego Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" zawitały we wtorek, 22 października 2019 r. do kolorowej krainy pełnej kreatywnej zabawy.

Przedszkolaki odwiedziły bydgoskie Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw ROBOproject. Podczas wycieczki dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Na dzieci czekała też interaktywna ścianka Knoocker.

Przedszkolaki wzięły udział w warsztacie, podczas którego wykonali (przy zastosowaniu nowoczesnych technologii) kolorowe talerzyki.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)