Dziś mamy 22 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Kraina pełna kreatywnej zabawy. Dzieci przeżyły ciekawą przygodę

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z dwóch grup przedszkolnych: "Niezapominajki" i "Słoneczniki" z # nakielskiego Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" zawitały we wtorek, 22 października 2019 r. do kolorowej krainy pełnej kreatywnej zabawy.

Przedszkolaki odwiedziły bydgoskie Centrum Edukacji Technicznej i Zabaw ROBOproject. Podczas wycieczki dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Na dzieci czekała też interaktywna ścianka Knoocker.

Przedszkolaki wzięły udział w warsztacie, podczas którego wykonali (przy zastosowaniu nowoczesnych technologii) kolorowe talerzyki.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)