Dziś mamy 18 października 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
01 października 2018

Konwencja Powiatowa komitetu Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 września 2018 r. w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbyła się powiatowo-gminna konwencja wyborcza Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

Konwencję otworzył i powitał zaproszonych gości Krzysztof Błoński. Następnie głos zabrał Tadeusz Zwiefka – Poseł do Parlamentu Europejskiego, który poprowadził dalszą część konwencji. W pierwszej części zaprezentowany został kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, który uzyskał poparcie Koalicji Obywatelskiej na nadchodzące wybory samorządowe. Ubiegający się o reelekcję Sławomir Napierała zaprezentował wszystkim dotychczasowe dokonania oraz zamierzenia na najbliższą kadencję.

Zebranym zaprezentował się kandydat do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juliusz Młodecki. Kolejnym punktem była prezentacja kandydatów do Rady Powiatu Nakielskiego oraz Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią. Głos w tym punkcie zabrał Kamil Miśkiewicz – kandydat do Rady Powiatu Nakielskiego w Nakle nad Notecią, który wyraził przekonanie, że budowa silnego powiatu musi zacząć się od budowy silnych gmin, a powiat powinien pełnić rolę pomocnika i koordynatora dla gmin powiatu nakielskiego. Podziękował także wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie i zmotywował do wytężonej pracy w trwającej już kampanii wyborczej, która tym razem jest bardzo krótka. Następnie głos zabrała Paulina Czerwińska – lider listy do Rady Powiatu Nakielskiego w Kcyni, która przedstawiła założenia swojego programu wyborczego oraz propozycje dla mieszkańców gminy Kcynia. Ostatnim zabierającym głos był Tadeusz Drobiński – lider listy do Rady Powiatu Nakielskiego w Szubinie, który dokonał prezentacji kandydatów listy w okręgu nr 4.

Na zakończenie prowadzący konwencję Tadeusz Zwiefka skierował kilka słów do kandydatów ubiegających się o mandaty i podziękował za dotychczasowa pracę.

Konwencja zakończyła się wspólną kawą, która sprzyjała rozmowom i  wymianie poglądów.

materiał: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)