Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Konsultacje z mieszkańcami. Temat budowy drogi ekspresowej S-10

fot. MM

fot. MM

W ostatnich dniach w Nakle oraz Sadkach zorganizowano spotkania informacyjne dotyczące # budowy drogi ekspresowej S-10 na odcinku Wyrzysk-Bydgoszcz. Mieszkańcy zostali zapoznani z przedstawionymi przez projektantów pięcioma wariantami przebiegu drogi.

Spotkanie poprowadzili przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz firmy Mosty Katowice. Mieszkańcy z zainteresowaniem słuchali wstępnych planów dotyczących całej inwestycji, którą bardzo dokładnie omówiono – między innymi w zakresie budowy obiektów drogowych ma powstać dwujezdniowa, dwupasmowa droga ekspresowa, a towarzyszyć jej będą wiadukty inżynierskie, urządzenia ochrony środowiska oraz urządzenia techniczne drogi.

Przebudowane zostaną również urządzenia infrastruktury technicznej niezwiązanej z drogą, czyli linie energetyczne, gazociągi, urządzenia melioracji wodnych czy wodociągi. Spotkanie to było interesujące dla mieszkańców, ponieważ potencjalna budowa tej drogi obejmie również odcinek istniejącej już drogi krajowej nr 10 od węzła Wyrzysk do węzła Bydgoszcz Zachód (Pawłówek)

Po przedstawieniu prezentacji, mieszkańcy mieli okazję do zadawania pytań, także tych indywidualnych - dotyczących poszczególnych działek. Spotkania cieszyły się dość sporym zainteresowaniem. Zarówno w Sadkach, jak i w Nakle mieszkańcy ochoczo zadawali pytania organizatorom.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (8)

  Edek, w dniu 27-06-2019 14:43:39 napisał:

  Dlaczego nie było informacji na Tym portalu o takim spotkaniu? Zawsze dowiadujemy się o tym po fakcie. A potem się dziwią, że taka frekwencja.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  ja, w dniu 27-06-2019 20:50:55 napisał:

  haha ha kiedy zrobią? nigdy, wystarczy zobaczyć co się stało z drogą ekspresową. A1- Bydgoszcz

  odpowiedz

  • 0 (4)

  darek, w dniu 27-06-2019 23:28:07 napisał:

  Węzeł powstanie pomiędzy SADKAMI a SAMOSTRZELEM?

  odpowiedz

  • 5 (13)

  Lech, w dniu 28-06-2019 07:33:31 napisał:

  Nic z tego nie będzie, kasy brak, PIS-owcy rozdali pieniądze patologii.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ds4, w dniu 28-06-2019 20:55:36 napisał:

  Węzeł powinien powstać na rynku w Nakle

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Obserwator, w dniu 29-06-2019 09:14:27 napisał:

  marzenia,teraz 500+ a reszta się nie liczy.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mops, w dniu 12-07-2019 07:35:53 napisał:

  Najlepszy wariant to FIOLETOWY.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożniki
Mikrodermabrazja
Naczepa platforma
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Meble pokojowe
Meble młodzieżowe systemowe
Test amortyzatorów
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)