Dziś mamy 22 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Konsultacje z mieszkańcami. Temat budowy drogi ekspresowej S-10

fot. MM

fot. MM

W ostatnich dniach w Nakle oraz Sadkach zorganizowano spotkania informacyjne dotyczące # budowy drogi ekspresowej S-10 na odcinku Wyrzysk-Bydgoszcz. Mieszkańcy zostali zapoznani z przedstawionymi przez projektantów pięcioma wariantami przebiegu drogi.

Spotkanie poprowadzili przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz firmy Mosty Katowice. Mieszkańcy z zainteresowaniem słuchali wstępnych planów dotyczących całej inwestycji, którą bardzo dokładnie omówiono – między innymi w zakresie budowy obiektów drogowych ma powstać dwujezdniowa, dwupasmowa droga ekspresowa, a towarzyszyć jej będą wiadukty inżynierskie, urządzenia ochrony środowiska oraz urządzenia techniczne drogi.

Przebudowane zostaną również urządzenia infrastruktury technicznej niezwiązanej z drogą, czyli linie energetyczne, gazociągi, urządzenia melioracji wodnych czy wodociągi. Spotkanie to było interesujące dla mieszkańców, ponieważ potencjalna budowa tej drogi obejmie również odcinek istniejącej już drogi krajowej nr 10 od węzła Wyrzysk do węzła Bydgoszcz Zachód (Pawłówek)

Po przedstawieniu prezentacji, mieszkańcy mieli okazję do zadawania pytań, także tych indywidualnych - dotyczących poszczególnych działek. Spotkania cieszyły się dość sporym zainteresowaniem. Zarówno w Sadkach, jak i w Nakle mieszkańcy ochoczo zadawali pytania organizatorom.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (8)

  Edek, w dniu 27-06-2019 14:43:39 napisał:

  Dlaczego nie było informacji na Tym portalu o takim spotkaniu? Zawsze dowiadujemy się o tym po fakcie. A potem się dziwią, że taka frekwencja.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  ja, w dniu 27-06-2019 20:50:55 napisał:

  haha ha kiedy zrobią? nigdy, wystarczy zobaczyć co się stało z drogą ekspresową. A1- Bydgoszcz

  odpowiedz

  • 0 (4)

  darek, w dniu 27-06-2019 23:28:07 napisał:

  Węzeł powstanie pomiędzy SADKAMI a SAMOSTRZELEM?

  odpowiedz

  • 5 (13)

  Lech, w dniu 28-06-2019 07:33:31 napisał:

  Nic z tego nie będzie, kasy brak, PIS-owcy rozdali pieniądze patologii.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ds4, w dniu 28-06-2019 20:55:36 napisał:

  Węzeł powinien powstać na rynku w Nakle

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Obserwator, w dniu 29-06-2019 09:14:27 napisał:

  marzenia,teraz 500+ a reszta się nie liczy.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mops, w dniu 12-07-2019 07:35:53 napisał:

  Najlepszy wariant to FIOLETOWY.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)