Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Konkurs na najładniejszy różaniec. Po naradach jury wyłoniło zwycięzców

fot. pow.

fot. pow.

W Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle nad Notecią odbył się# konkurs pt. „Najładniejszy Różaniec Święty”.

Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym od 3-6 lat. Celem konkursu było zachęcanie dzieci do odmawiania modlitwy różańcowej, rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej, rozwój talentów u dzieci, budzenie aktywności twórczej dzieci, pobudzenie wyobraźni i pomysłowości dzieci oraz wykorzystanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielenie się nimi z innymi. Dnia 20.10.2021. nastąpiło rozstrzygniecie konkursu pt. "Najładniejszy różaniec święty" po trudnych naradach jury wyłoniło zwycięzców:

Kategoria 5-6 latki

1. miejsce Buda Hanna - Przedszkole "Wesoła Piątka"
2. miejsce Łusiak Alicja - Przedszkole nr 2
3. miejsce Kalinowski Tymon - Przedszkole „Mini Akademia” w Kcyni
Wyróżnienie: Szostak Tymon - Przedszkole „Tęczowe Wzgórze”

Kategoria 3-4 latki

1. miejsce Olejniczak Ignacy - Przedszkole „Mini Akademia” w Mroczy
2. miejsce Hyży Jakub - Przedszkole Katolickie
3. miejsce Fijałkowski Miłosz - Przedszkole nr 2
Wyróżnienie: Benkowska Zuzanna - Przedszkole nr 3

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

Materiał: Agnieszka Bartosik - Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraza zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 65 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)