Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Konkurs Przyrodniczy "Edi Panda". Uczniowie otrzymali dyplomy

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu 9 uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 2 im. # Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Edi Panda z Przyrody.

Wyniki były dostępne już na początku czerwca jednak na dyplomy i nagrody należało poczekać aż do zakończenia roku szkolnego.

Mamy Laureata - Anna Copija uczennica kl. IV c zdobyła 60 punktów i 1 miejsce. W nagrodę otrzymała grawerowany dyplom laureata konkursu oraz nagrodę książkową.

Również nagrodę książkową za zajęcie V miejsca i 56 punktów otrzymał Klaudiusz Sobczak uczeń klasy IV b. Dodatkowo dyplom wyróżnienia otrzymał Filip Janicki uczeń kl. IV b, który zdobył 52 punkty. Pozostali uczniowie otrzymali dyplom uznania.

Wszystkim uczniom GRATULACJE!!!

materiał: Jolanta Stawicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)