Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 marca 2023

Konkurs "Najlepszy Czytelnik 2022 r.” Gratulacje i upominki dla laureatek

fot. powierzone

fot. powierzone

4 marca w Filii Ogólnej na osiedlu Łokietka gratulacje i upominki odebrały laureatki konkursu #"Najlepszy Czytelnik 2022 r."

Do tego zacnego grona należą: Grochowska Gabriela, Należyty Bożena, Powalisz Dorota.

Podziękowanie i wyróżnienie otrzymała ponadto Maja Kwiecińska, która wraz z mamą udostępnia książki na oddziale długoterminowym tutejszego szpitala.

Dziękujemy że z nami jesteście, że książka zajmuje zaszczytne miejsce w Waszym życiu.

Życzymy zdrowia oraz wielu ciekawych i mądrych książek.

Materiał: Stefania Bielecka / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)