Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2019

Koncert kolęd przy wigilijnym stole. Członkinie KGW podzieliły się opłatkiem

fot. MM

fot. MM

W związku ze zbliżającymi się już wielkimi krokami świętami Bożego Narodzenia,# panie z Kół Gospodyń wiejskich z gminy Nakło tradycyjnie spotkały się przy jednym stole na wspólnej kolacji wigilijnej. Przy tak szczególnej okazji nie mogło zabraknąć świątecznych życzeń i kolędowania.

Wszystkich przybyłych gości powitała przewodnicząca KGW w Ślesinie Sylwia Fac, po czym na scenie pojawił się duet sióstr – Anna i Agnieszka Masloch. Młode artystki zagrały tego wieczoru koncert kolęd i pastorałek, zachęcając jednocześnie gości do wspólnego śpiewania najpopularniejszych kolęd. Następnie przyszedł czas na przemówienia oraz składanie życzeń. Głos zabierali m.in. burmistrz Nakła Sławomir Napierała oraz radna Halina Mnichowska.

Najważniejszym punktem spotkania było jednak tradycyjne podzielenie się opłatkiem. Mimo, że do świąt jest jeszcze trochę czasu, nie przeszkodziło to gościom w składaniu sobie najserdeczniejszych życzeń. W mgnieniu oka w sali zapanowała świąteczna atmosfera, która towarzyszyła wszystkim podczas kolacji przy suto zastawionym wigilijnym stole.

Oceń artykuł: 3 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (8)

  Tomasz, w dniu 06-12-2019 12:02:40 napisał:

  Kolejny sezon spotkań rozpoczęty - woda na młyn dla naszej małomiasteczkowej społeczniczki EF ...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (10)

  Anna, w dniu 06-12-2019 13:05:29 napisał:

  Racja Panie Tomaszu,nie ma to jak pokazać się / podzielić się opłatkiem z władzami ... Czas biegnie - elektorat trzeba zdobywać żeby w kolejnych wyborach poszło lepiej i ciepła posadka w radzie miasta jak się patrzy. Mam nadzieję ,że ten słodki( fałszywy) uśmieszek nie zmyli zbyt wielu ...

  odpowiedz

  • 5 (7)

  A-Z, w dniu 06-12-2019 13:33:07 napisał:

  Przestańcie już tylko ciągle i wszystko krytykować. Czas przed Świętami. Ludzie zajmijcie się, porzadkami .Zacząć od swojego umysłu.Wyrzucic zazdrość, gniew,złośliwość, Uśmiechnij się, Więcej życzliwości i też zacznijcie składać życzenia sobie nawzajem. Od razu zrobi się miłej i lepiej. Miłego dnia.Wesolych Świat.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  A-Z, w dniu 06-12-2019 20:21:04 napisał:

  Szanowny Panie TOMASZU! Ten portal jest dla wszystkich .Każdy może. napisać i wyrazić swój pogląd opinię. Ten artykuł jest o spotkaniu ,śpiewanie kolęd, dzieleniu opłatkiem. PSZECZYTAJ i pisz na Temat.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  A-Z, w dniu 06-12-2019 20:29:12 napisał:

  Bardzo ładna tradycja spotkania opłatkowe.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  margaretka, w dniu 15-12-2019 21:47:15 napisał:

  Pani Ewo wygląda Pani jak zwykle zjawiskowo

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)