Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

07 marca 2020

Kolejny start przed ważnymi zawodami. Pływacy przywieźli 28 medali

fot. UKS Czwórka Nakło

fot. UKS Czwórka Nakło

Dnia 28 lutego reprezentacja zawodników z UKS Czwórka Nakło brał udział w I #Ogólnopolskich Mistrzostwach Barcina w Pływaniu. Był to dla Nas kolejny start przed ważnymi zawodami jakimi są Indywidualne Mistrzostwa województwa.

Do Barcina zawitała grupa 28 pływaków, którzy potwierdzili formę i przywieźli łącznie 28 medali. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na szóstej pozycji. Należy podkreślić, iż uczestniczyliśmy tylko w drugim bloku. Dla niektórych zawodników był to debiut w oficjalnych zawodach, który zakończył się medalami. Klub UKS CZWÓRKA wystawił także sześć sztafet z czego jedna okazała się srebrna. Był to dobry dzień dla nakielskiego pływania i z niecierpliwością czekamy na kolejne występy i co ważne „szybką wodę”.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Opiekunami na zawodach byli p. Michał Stachowski oraz p. Paweł Juszczak.

Materiał: Paweł Juszczak i Michał Stachowski, UKS Czwórka Nakło

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1
Pliki do pobrania
4x50m dowolny mieszane.pdf
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m zmienny K.pdf
100m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka 11-15 i starsze.pdf
Najlepszy zawodnik 11-15 i starsi.pdf
postępy zawodnika-szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)