Dziś mamy 2 kwietnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

07 marca 2020

Kolejny start przed ważnymi zawodami. Pływacy przywieźli 28 medali

fot. UKS Czwórka Nakło

fot. UKS Czwórka Nakło

Dnia 28 lutego reprezentacja zawodników z UKS Czwórka Nakło brał udział w I #Ogólnopolskich Mistrzostwach Barcina w Pływaniu. Był to dla Nas kolejny start przed ważnymi zawodami jakimi są Indywidualne Mistrzostwa województwa.

Do Barcina zawitała grupa 28 pływaków, którzy potwierdzili formę i przywieźli łącznie 28 medali. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na szóstej pozycji. Należy podkreślić, iż uczestniczyliśmy tylko w drugim bloku. Dla niektórych zawodników był to debiut w oficjalnych zawodach, który zakończył się medalami. Klub UKS CZWÓRKA wystawił także sześć sztafet z czego jedna okazała się srebrna. Był to dobry dzień dla nakielskiego pływania i z niecierpliwością czekamy na kolejne występy i co ważne „szybką wodę”.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Opiekunami na zawodach byli p. Michał Stachowski oraz p. Paweł Juszczak.

Materiał: Paweł Juszczak i Michał Stachowski, UKS Czwórka Nakło

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0
Pliki do pobrania
4x50m dowolny mieszane.pdf
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m zmienny K.pdf
100m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka 11-15 i starsze.pdf
Najlepszy zawodnik 11-15 i starsi.pdf
postępy zawodnika-szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Wielkanoc coraz bliżej. Pora zastanowić się nad świątecznym menu

Wielkanocny pasztet w trzech odsłonach Wielkanoc coraz bliżej, więc najwyższa #pora zastanowić się nad świątecznym menu. Uroczyste spotkania w domowym gronie zasługują na szczególną oprawę. Faszerowane jajka to nie wszystko, co powinno znaleźć się na odświętnie udekorowanym stole. Obowiązkowym punktem wielkanocnego jadłospisu, obok efektownych babek i mazurków, są domowe pasztety. Temat wydaje się trudny i pracochłonny? Nie ze wskazówkami szefa kuchni Knorr!

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)