Dziś mamy 17 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

23 lipca 2018

Kolejne sukcesy Darii Kornackiej. Przed tancerką Mistrzostwa Świata

fot. pow.

fot. pow.

Nakielanka Daria Kornacka po raz czwarty znalazła się w kadrze narodowej.

Daria od 9 lat jest tancerką Unique Studio i podopieczną Katarzyny Bień. Po wysokich wynikach na Mistrzostwach Polski hip hop, break dance i electric boogie w Twardogórze, po raz czwarty zakwalifikowała się do kadry narodowej. W dniach od 28 czerwca do 1 lipca wzięła udział w Mistrzostwach Europy w Bremenhaven (Niemcy). Konkurowało tam 2 000 tancerzy. Daria zajęła 11. miejsce w solo oraz 11. miejsce w duecie. Były to najlepsze miejsca w tych kategoriach, jeśli chodzi o Polaków. Teraz przed nią Mistrzostwa Świata, które odbędą się w październiku w Radomiu.

materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)