Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 lutego 2018

Kolejne sołectwo po zebraniu sprawozdawczym. Głównym tematem była budowa jednej z dróg

fot. MM

fot. MM

Kolejne zebranie sołeckie za nami. Tym razem, w piątek 9 lutego mieszkańcy sołectwa Wieszki # zgromadzili się w tamtejszej szkole, by przeprowadzić zebranie sprawozdawcze.

Spotkanie rozpoczął sołtys Andrzej Szmańda, wygłaszając sprawozdanie ze swojej działalności w ubiegłym roku. Najszerzej omawianym tematem na spotkaniu była budowa drogi w Janowie.

Ponadto Sołtys poinformował mieszkańców o rozprzestrzeniającej się chorobie ASF oraz poinstruował ich co robić w przypadku, gdy napotka się padniętego dzika. Na spotkaniu podano również terminy i plany organizacji wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych dla rolników.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  igor , w dniu 10-02-2018 21:25:16 napisał:

  współczuje włodarzom. jak nie te nudne spotkania opłatkowe to teraz te spotkania wiejskie te stękania każdy coś chce ,,,,,,co jeden to mądrzejszy ....itd pozdrawiam

  odpowiedz

  • 3 (3)

  anonim, w dniu 11-02-2018 11:36:25 napisał:

  liczna grupa włodarzy do mieszkanców pokazac sie ,pokazac bo wyboru juz niedługo .smiechu warte

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Terminale płatnicze
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble młodzieżowe i dziecięce
Krzesło młodzieżowe
Budowa hal
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)