Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2023

Kolejne dobre zawody młodzików. Pozostaje mały niedosyt

fot. powierzone

fot. powierzone

Młodzicy zagrali kolejne dobre zawody w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej Akademia Sportu Piotak, ale czujemy mały niedosyt.

Pierwsze dwa mecze pewnie wygrywamy. Gramy mądrze i tworzymy ciekawe akcje. Nie brakuje zaanagażowania i ładnych bramek. W trzeci mecz wchodzimy podobnie i prowadzimy 2:0, ale niestety gospodarze wychodzą na prowadzenie. Wszystko po wątpliwym karnym, a to nas wytrąca z koncentracji. Piłkarsko było na 6, a nie na wszystko mamy wpływ. Taki jest sport. Zdjęcie na twarzach u niektórych pokazuje sportową złość. Ją na pewno przekierujemy w dobrą stronę. Jesteśmy z Was dumni.

Wyniki:
SF Junior Nakło - Nasz Dom Racice 4:2
2x Alex Bajerski
1 Filip Warzybok
1 Maks Lewa
SF Junior Nakło - BKS II Bydgoszcz 5:1
2x Alex Bajerski
1 Jonatan Lipski
1 Maks Lewa
1 Michał Tomaszewski
SF Junior Nakło - Wisła Strzelce Górne 2:3
2x Jonatan Lipski

Zagraliśmy w składzie:
- Adam Bednarek
- Kacper Pawlicki
- Filip Warzybok
- Michał Tomaszewski
- Alex Bajerski
- Jonatan Lipski
- Maks Lewa
- Trener Filip Jarczyński

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)