Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 października 2016
Klasa A 2016/2017, grupa: Bydgoszcz I

Kolejna przegrana Dębu. To już czwarta porażka z rzędu

W sobotę, 15 października Dąb Potulice udał się do Tucholi na mecz z miejscową #Tucholanką. W starciu z trudnym rywalem potuliczanie potrafili długo prowadzić, jednak ostatecznie musieli pogodzić się z porażką.

Pierwsza połowa to pokaz ofensywnej gry z obu stron, co dało efekt zdobytych pięciu bramek przez obie drużyny. O jednego gola lepsi byli goście, którzy prowadzili 3:2. Wszystko układało się wybornie dla Dębu do około 60 minuty meczu, drużyna prowadziła i nic nie zapowiadało nadchodzącej porażki. Niestety dla przyjezdnych, piłkarze Tucholanki najpierw wyrównali, a potem jeszcze trzykrotnie znajdowali drogę do bramki Dębu i mogli cieszyć się z szóstego w sezonie zwycięstwa. Dąb po dobrym początku sezonu poniósł czwartą z rzędu porażkę i obecnie w tabeli jest 11. Tucholanka wykorzystała potknięcie Kamionki i awansowała na 3. pozycję. Kolejnym rywalem Dębu będzie Kamionka Kamień Krajeński.

MKLS Tucholanka Tuchola - Dąb Potulice 6:3 (2:3)

Bramki dla Tucholanki: Suchomski 3, Kaszczyszyn 2, Fierek

Bramki dla Dębu: Michał Murach 2, Andrzej Moskwa

Oceń artykuł: 55 63