Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2021

Kolejna porażka na własnym boisku. Tym razem górą był GLZS Sadki

Fot. Mariusz Tamas

Fot. Mariusz Tamas

Znowu było ofensywnie, znowu było blisko, ale po# raz drugi w ciągu tygodnia, Zorza Ślesin zeszła z własnego boiska pokonana. Tym razem lepsi okazali się piłkarze GLZS Sadki.

W kolejnym meczu w rozgrywkach piłkarskich na szczeblu B – klasy, Zorza Ślesin na własnym boisku podejmowała GLZS Sadki. Gospodarze po ostatniej minimalnej porażce z Iskrą Zamość – Rynarzewo nie chcieli po raz drugi w ciągu 1 tygodnia zejść na tarczy na własnym terenie ale przeciwnik był równie wymagający. Obie drużyny stworzyły ofensywne widowisko, które z trybun oglądali, dawno nie widziani w takiej liczbie w Ślesinie, kibice. W ciągu zaledwie 20 minut pierwszej połowy padło aż 5 bramek. Strzelanie w 3. minucie rozpoczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Marcina Dudy. Zaledwie 180 sekund później do wyrównania doprowadził Łukasz Srokowski. Gospodarze poszli za ciosem i za sprawą celnych trafień Jakuba Trelińskiego i ponownie Srokowskiego, wyszli na dwubramkowe prowadzenie. GLZS szybko jednak odpowiedział i za sprawą gola Łukasza Bzdawki złapał kontakt. Od tego momentu w poczynaniach ofensywnych obu zespołów coś się zacięło. Pomimo okazji, na kolejne bramki trzeba było poczekać do początku drugiej połowy. W ciągu zaledwie dwóch minut, Kacper Borowicki dwukrotnie pokonał ślesińskiego bramkarza Jakuba Madeja. Jak się okazało, były to ostatnie tego typu akcenty w tym spotkaniu. Wynik nie uległ już zmianie i 3 punkty pojechały do Sadek.

Zorza Ślesin – GLZS Sadki 3:4 (3:2)
Bramki: Łukasz Srokowski 2, Jakub Treliński – Kacper Borowicki 2, Marcin Duda, Łukasz Bzdawka

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)